Historie firem Truhlářství Stanislav Hrdý a Nábytek Hrdý s.r.o.

Stanislav Hrdý v roce 1991 založil truhlářskou firmu v Ohrazenici u Jaroměřic nad Rokytnou.

První výrobky tvořil v malé „domácí“ dílně. Následovalo postupné rozšiřování dílny a ze staré stodoly vybudoval moderní halu s rozsáhlým vybavením. Již v prvních letech svého podnikání navázal spolupráci s tradiční českou firmou Jitona a.s.

V roce 2002 firmu zasáhl požár, který ji kompletně zničil, výroba se tak na čas roztříštila do malých dílen v okolí. Avšak během pěti zimních měsíců firma opět získala svoji podobu a výroba se rozběhla v plném proudu ve zrekonstruovaných prostorách. Požár dopomohl k další modernizaci objektů i strojního vybavení.

V roce 2005 Stanislav Hrdý založil prodejnu nábytku v Moravských Budějovicích. Po čtyřech letech byla za účelem zkvalitnění služeb založena společnost AIGA s.r.o., která se zaměřovala také na internetový prodej nábytku. V té době pan Hrdý společnost přepsal na svého syna Rostislava Hrdého. V roce 2014 byla společnost přejmenována na Nábytek Hrdý s.r.o.

 

Obě firmy, Truhlářství Stanislav Hrdý i Nábytek Hrdý s.r.o., si díky vytrvalé práci pana Hrdého vybudovaly silné postavení na českém trhu.

Stanislav Hrdý bohužel zemřel 21. 1. 2020 při tragické autonehodě. Spravování firmy se v době dědického řízení ujal jeho syn Rostislav Hrdý, který po ukončení dědického řízení truhlářství připojil ke své společnosti Nábytek Hrdý s.r.o., a tak pokračuje v tatínkově odkazu.

Dřívější podoba kamenné prodejny

Vytvořeno v systému shopadmin® 2021 - 2022