Zabýváme se sériovou výrobou nábytku, ale i zakázkovou. Pro výrobu nábytku používáme masivní dřevo, spárovku a dýhu. Zhotovujeme jak kuchyně, jídelní sety, obývací stěny, postele, skříně všeho druhu, komody, ale také vybavení kanceláří, jednacích místností, šaten, školek, restaurací, hotelů apod. Do našich služeb řadíme i stavebně-truhlářské práce a výrobu polotovarů pro významné truhlářské firmy. Svoje výrobky dodáváme i do zahraničí. 

LOŽNICE

Ložnice je místem odpočinku, proto by mělo zcela vyhovovat vašim potřebám. U nás si můžete vybrat nábytek do ložnice jak ze sériové výroby, tak vám poskytneme i možnost navrhnout si vlastní nábytek na míru do prostor, kde není možné vybírat ze sériových produktů. Naši zkušení a dlouholetí zaměstnanci vám pomohou s vaším návrhem a poskytnou vám i poradenské služby. Zájemcům vytvoříme cenovou kalkulaci zdarma. Před zahájením výroby si naši specialisté vaše prostory zaměří a přesvědčí se o tom, zda je váš návrh nejlepším řešením prostoru.
A v naší podnikové prodejně Nábytek Hrdý s.r.o. vám pomohou vybrat si k posteli ty nejkvalitnější rošty a nejlepší matrace, které vám budou maximálně vyhovovat. Protože kvalita spánku začíná u kvalitní postele. 

OBÝVACÍ POKOJE

Říká se, že obývací pokoj je srdcem domu. Místo, kde se scházíte s rodinou, relaxujete, přijímáte návštěvy a pracujete, by mělo být pohodlné a zároveň designové a reprezentativní. V naší nabídce naleznete nábytek do obývacích pokojů ze sériově vyráběných kolekcí. Pokud si budete přát originální vybavení vašeho obývacího pokoje a zcela podle vašich představ, pomůžeme vám váš sen uskutečnit.

KUCHYNĚ

Renovujete svoje bydlení nebo si zařizujete nové a nevíte si rady s uspořádáním kuchyně? Žádný strach! Ve výrobě kuchyní máme dlouholetou praxi. Vyrobíme vám kuchyň na míru, tak aby byla dokonalým řešením vašich prostor i potřeb. Pomůžeme vám s uspořádáním pracovní desky, skříněk i zásuvek, tak aby pro vás bylo vaření zábava a příjemně strávený čas. 

JÍDELNY

Veškerý nábytek vyrábíme pouze z těch nejkvalitnějších materiálů a to platí i pro jídelní sety, které vyrábíme. Stoly a židle se vyznačují svojí kvalitou, dlouhou životností a komfortem. Navštivte nás v naší provozovně a my vám pomůžeme vybrat či navrhnout jídelní sety, které si zamilujete na první pohled. Společné večere s rodinou a přáteli pak budou vždy krásným zážitkem.

PŘEDSÍNĚ

Vestavěné skříně, botníky, lavičky, předsíňové stěny a sestavy. Není nic, co bychom nezvládli a neudělali pro vaši spokojenost.
Vybavení malých panelákových bytů není vždy jednoduchá věc. Chodby a předsíně bývají často skvělou možností pro řešení úložných prostor, o které v malých bytech bývá často velká nouze, ale ne vždy je zcela využit jejich potenciál. Proto jsme tu pro vás, abychom vám navrhli a poskytli perfektní řešení. 

Vytvořeno v systému shopadmin® 2021 - 2022