Obchodní podmínky

bře, 5 2024

Úvod

Vítejte na stránkách Truhlářství Hrdý. Tyto obchodní podmínky upravují právní vztahy mezi zákazníkem a provozovatelem webu truhlarstvi-hrdy.cz, jehož majitelem je Dalibor Vítek, se sídlem na adrese Lidická 50, 602 00 Brno, Česká republika, email: [email protected]. Před využitím našich služeb prosím pozorně čtěte tyto podmínky. Vstupem na naše webové stránky a využitím našich služeb souhlasíte s těmito podmínkami. V případě nesouhlasu s jakoukoliv částí těchto podmínek nedoporučujeme využívat naše služby.

Služby

Nabízíme zakázkovou výrobu interiérových dveří a dalších truhlářských produktů dle specifikací zákazníka. Naše produkty jsou vysoké kvality a jejich výroba je prováděna s ohledem na individuální požadavky každého zákazníka. Každý projekt je pro nás jedinečný a snažíme se o maximální spokojenost našich klientů. V rámci našich služeb poskytujeme poradenství, návrh, výrobu a montáž našich produktů.

Objednávky a platby

Zákazníci mohou objednávat produkty přímo přes naše webové stránky nebo emailem. Po odeslání objednávky budete kontaktováni pro upřesnění detailů vaší objednávky a ceny. Všechny objednávky jsou závazné. Platba je možná bankovním převodem nebo v hotovosti při dodání. Výroba bude zahájena až po potvrzení objednávky a dohodě na ceně.

Storno podmínky a reklamace

Zákazník má právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od objednání. V případě, že byla výroba našich produktů již zahájena, bude zákazníkovi účtován poplatek za již provedenou práci a materiál. Reklamace musí být podány písemně na email [email protected] nejpozději do 30 dnů od převzetí zboží. Reklamace bude vyřízena v souladu s platnými právními předpisy České republiky.

© 2024. Všechna práva vyhrazena.